Jól néz ki, de... elég nagy holt tér lehet a szélvédő és az oldalsó ablak között a keret miatt...:-S Jaj a labdázó gyerekeknek
Megjegyzés küldése
1 megjegyzés:
Jól néz ki, de... elég nagy holt tér lehet a szélvédő és az oldalsó ablak között a keret miatt...
:-S Jaj a labdázó gyerekeknek
Megjegyzés küldése