7/12/2010

Credo E-bone, degree project



3 megjegyzés:

Kránicz írta...

Kedves Péter!

Az "E-Bone" buszterved akkora fegyvertény, mint amikor feltalálták a ma népszerű sportcipőket a régebbi "tornacipő" helyett!

A terveid azért i tetszenek nagyon, mert az általam nagyon kedvelt Luigi Colani műveire emlékeztetnek, de te még merészebb vagy nála, ami tekintve a közben eltelt több mint 20 évet, teljesen érthető.

Az autóid viszontnem tetszenek, még fantasztikus filmben is durva lenne a feltűnésük. ÉS a formájukban sem látom a célszerűséget(gyalogosvédelem, légellenállás).
De szerintem már a busszal beleírtad magad a formatervezők nagykönyvébe! Ha pedig megvalósulna, akkor meg végképp tarolhatnál! ;-D
Azt például simán el tudom képzelni a "Szárnyas fejvadász 2"-ben ... Ha már az elsőből, érthető okokból kimaradt. De szerintem a "Tron 2" ben is simán elférne. Bár az meg már lehet befejezésközeli állapotban van!

További jó munkát, sok sikert!

Lajos
luighi1 kukac gmail pont com

u.i. ha publikus, szívesen elolvasnám a teljes E-bone diplomamaunkádat!

Unknown írta...

on which software it is designed

Peter Simon "CarPete" írta...

The digit model made by Rhino, the renders with Keyshot 2, if I good remember.. :)