12/11/2009

my work to 8th L'argus Design Competition, it's name is Less-e




2 megjegyzés:

ÁKOS SZÁZ 13er design írta...

na .....:D...fasza lett.....de mar suliba is kene valamit csinalni mert kibasznak minket :D

Unknown írta...

GRATULA A MUNKÁIDHOZ!!! :))